Video: Alueellinen kilpailukalenteri 28.-30.10
2024 Kirjoittaja: Nicholas Abramson | [email protected]. Viimeksi muokattu: 2024-02-10 22:30
-
Andalusia, sunnuntai 30.
Andalusian motocross-mestaruus: XL Cto. Andalusia Motocross Villa Ducal de Osuna (Sevilla)
-
Andalusia, maanantai 31.
Ei-pisteinen vastus: Trophy Mac 90 de Resistencia Jerez de la Frontera (Cadiz)
- Aragon, sunnuntai 30:
Aragonian Trial Championship: Trial de Matarraña 2011 Torre del Compte (Teruel)
-
Asturia, lauantai 29.
Asturian maastohiihdon mestaruus: Val de San Vicente (Cantabria)
-
Baleaarit, sunnuntai 30.
- Baleaarien trialin mestaruus: Pollença (Mallorca)
- Baleaarien hiihtomestaruus: Sa Coma (Baleaarit)
-
Cantabria, lauantai 29.
Cantabrian Cross Country -mestaruuskilpailut: Val de San Vicente (Cantabria)
-
Castilla y León, sunnuntai 30.
- Castilian Leonés Cross Country -mestaruuskilpailut: San Leonardo de Yagüe (Soria)
- Castilian Leonés Trial Championship: Canaleja de Torío (León)
- Castilla y León, tiistai 1:
Castilian Leonese Motocross Championship: Valladolid (Valladolid)
-
Castilla La Mancha, sunnuntai 30.
Castilian Manchego Motocross Championship: La Solana (Ciudad Real)
-
Castilla La Mancha, maanantai 31.
Espanjan Manchego Trial -mestaruus: Trillo (Guadalajara)
-
Catalnuya, lauantai 29.
Classic Trial Social Championship: 2 Dies de Classiques de Cabrianes (Barcelona)
-
Catalnuya, sunnuntai 30.
- Classic Trial Social Championship: 2 Dies de Classiques de Cabrianes (Barcelona)
- Katalonian kestävyysmestaruus: Endurance Moto Club Manresa al Canadell (Barcelona)
- Katalonian motocrossin mestaruus: Motocros de Vallgorguina (Barcelona)
- Katalonian Nens Trial -mestaruuskilpailut: VIII Nens del Montsia Trial (Tarragona)
- Pisteetön Terra Resistance: X 3 Hours of Canyamars (Barcelona)
-
Extremadura, sunnuntai 30.
Extremaduran motocross-mestaruus: Don Benito (Badajoz)
-
Galicia, sunnuntai 30.
Galician trialin mestaruus: Aldan Cangas (Pontevedra)
-
Madrid, lauantai 29.
- Madridin lasten hiihtomestaruuskilpailut: Las Rozas (Madrid)
- Madridin maastohiihdon mestaruusjoukkueet: Las Rozas (Madrid)
- Madrileño Cross Country -mestaruuskilpailut: Las Rozas (Madrid)
-
Madrid, sunnuntai 30.
- Madrilenian motocrossin mestaruus: Las Rozas (Madrid)
- Madridin trial-mestaruus: Las Rozas (Madrid)
-
Navarra, sunnuntai 30.
- Navarran Supermotard-mestaruus: Parque Polo (Navarra)
- Navarran skootterin mestaruus: Parque Polo (Navarra)
- Navarran Minimoto Championship: Polo Park (Navarra)
-
Valencia, sunnuntai 30.
- Valencian Enduro Endurance Championship: Enduro Endurance of L´Alcora (Castellón)
- Valencian motocross-mestaruus: Requena (Valencia)
-
Baskimaa, sunnuntai 30.
- Baskimaan kestävyyskilpailun mestaruus: Elgoibar (Guipuzcoa)
- Baskimaan trialin mestaruus: Balmaseda (Vizcaya)
Suositeltava:
Alueellinen kilpailukalenteri 27.-29.4
Andalusia, lauantai 28: Andalusian Cross Country Championship: XXIII Cross Country La Peñuela - Niebla (Huelva) Aragon, lauantai 28: Aragonian Trial Championship:
Alueellinen kilpailukalenteri 13.-15.4
Alueellinen kilpailukalenteri viikolle 13. - 15. huhtikuuta 2012 ja linkit tapahtumiin alueliittojen sivuilla
Alueellinen kilpailukalenteri 16.-18.12
Alueellinen kilpailukalenteri viikolle 16.-18.12.2011
Alueellinen kilpailukalenteri 2.-4.12
Alueellinen kilpailukalenteri viikolle 2.-4.12.2011
Alueellinen kilpailukalenteri 25.-27.11
Alueellinen kilpailukalenteri viikolle 25.-27.11.2011