Video: Alueellinen kilpailukalenteri 21.-23.10
2024 Kirjoittaja: Nicholas Abramson | [email protected]. Viimeksi muokattu: 2024-02-10 22:30
-
Andalusia, sunnuntai 23.
Pisteetön motocross: Provincial Trophy MX Córdoba 2016 7. kierros - Espejo (Córdoba)
-
Aragon, sunnuntai 23.
- Aragonian nopeusmestaruus: Los Arcos Circuit (Navarra)
- Aragonian Pit Crossin mestaruus: Zuera (Zaragoza)
- Aragonian motocrossin mestaruus: Tauste (Zaragoza)
-
Baleaarit, lauantai 22.
Baleaarien motocross-mestaruus: Felanitx (Mallorca)
-
Baleaarit, sunnuntai 23.
Baleaarien enduron kestävyysmestaruus: Sa Coma (Ibiza)
-
Kanariansaaret, sunnuntai 23.
Kanarian motocross-mestaruuskilpailut: Las Palmas (Las Palmas)
-
Cantabria, lauantai 22.
Cantabrian Cross Country Championship: Unquera (Cantabria)
-
Cantabria, sunnuntai 23.
- Cantabrian Speed mestaruus: Los Arcos Circuit (Navarra)
- Cantabrian Cross Country -mestaruuskilpailut: Zuera (Zaragoza)
-
Castilla y León, sunnuntai 23.
Castilian Leonese Speed mestaruus: Los Arcos Circuit (Navarra)
-
Castilla La Mancha, sunnuntai 23.
- Castilian Manchego Motocross Championship: Talavera (Toledo)
- Kastilian Manchego Enduro -mestaruus: Campillos de Paraviento (Cuenca)
-
Catalunya, lauantai 22.
- Girona Resistance Championship: 1. Three Hours of Resistance Circuit del Clot (Girona)
- Classic Trial Social Championship: 2 Dies de Santigosa Classic (Girona)
- Pisteetön motocross: Motocros amb Futur (Lleida)
-
Catalunya, sunnuntai 23.
- Katalonian Enduret-mestaruus: 1. Politg Enduret (Lleida)
- Katalonian motocross-mestaruus: Motocros PM Figueres (Girona)
- Social Capeonato: oikeudenkäynti Berguedasta Sant Julia de Cerdanyolaan (Barcelona)
- Katalaani Capeonato de Minimotos: Minivelocitat Minimotos Manfer Empuriabrava (Girona)
-
Extremadura, lauantai 22.
Extremeño Supermotard -mestaruus: Talavera La Real (Cáceres)
-
Galicia, lauantai 22.
Galician lasten trial-mestaruuskilpailut: Mondoñedo (Lugo)
-
Galicia, sunnuntai 23.
- Galician klassisen trialin mestaruus: Mondoñedo (Lugo)
- Galician supercross-mestaruus: Gomesende (Orense)
-
Madrid, sunnuntai 23.
- Madrilenian motocrossin mestaruus: Dan Martín de la Vega (Madrid)
- Madridin Minimotardin mestaruus: La Higuera (Segovia)
- Madridin Minimoto-mestaruus: La Higuera (Segovia)
- Madridin enduron mestaruus: Campillos de Paraviento (Cuenca)
-
Murcia, sunnuntai 23.
Murcian motocross-mestaruus: La Alhama (Murcia)
-
Navarra, sunnuntai 23.
Navarran nopeusmestaruus: Los Arcos Circuit (Navarra)
-
Valencia, lauantai 22.
Valencian Speed mestaruus: Albaída (Valencia)
-
Valencia, lauantai 22.
- Valencian motocross-mestaruus: Vinarón (Castellón)
- Valencian supermoton mestaruus: Albaída (Valencia)
- Valencian Trial Championship: III Trial of Viver (Castellón)
-
Baskimaa, lauantai 22.
Baskimaan hiihtomestaruus: Gesaltza Añana (Alava)
Suositeltava:
Alueellinen kilpailukalenteri 27.-29.4
Andalusia, lauantai 28: Andalusian Cross Country Championship: XXIII Cross Country La Peñuela - Niebla (Huelva) Aragon, lauantai 28: Aragonian Trial Championship:
Alueellinen kilpailukalenteri 13.-15.4
Alueellinen kilpailukalenteri viikolle 13. - 15. huhtikuuta 2012 ja linkit tapahtumiin alueliittojen sivuilla
Alueellinen kilpailukalenteri 16.-18.12
Alueellinen kilpailukalenteri viikolle 16.-18.12.2011
Alueellinen kilpailukalenteri 2.-4.12
Alueellinen kilpailukalenteri viikolle 2.-4.12.2011
Alueellinen kilpailukalenteri 25.-27.11
Alueellinen kilpailukalenteri viikolle 25.-27.11.2011